stem
SENIOR
10-16 років

Course

Курс «Робототехніка Mindstorms»

Вік учнів: 5-11 класи

Тривалість заняття: 2 години

Опис:

Створити роботів, які допоможуть вивчити найвіддаленіші планети та галактики, дослідити Маріанський жолоб та дістатися до центру Землі! Мрії юних робототехніків стають реальністю.

Упродовж курсу «Робототехніка Mindstorms» діти вчаться за інструкцією створювати автономних роботів, програмують датчики, мотори та їхню взаємодію. Роботів конструюють із наборів LEGO Mindstorms EV3, програмують у середовищі EV3-G.

Яких результатів досягаємо:

Під час занять курсу учні та учениці самостійно конструюватимуть роботів та, на базі отриманих навичок складання алгоритмів, програмуватимуть їх за допомогою графічної мови програмування EV3-G.

Учні та учениці освоять різні види механічної передачі – зубчаста, ремінна, рейкова; кривошипно-шатунний механізм, диференціал тощо.

Навчаться поділяти задачі на кроки, планувати роботу, розподіляти обов'язки всередині робочої групи.

Course

Курс «Експерименти з робототехнікою»

Вік учнів: 6-11 класи

(після проходження курсу "Робототехніка Mindstorms")

Опис:

Сконструювати та запрограмувати робота-пожежника, який шукає об’єкт, що виділяє тепло, знаходить його і гасить. Завдання не просте, але під силу справжнім юним робототехнікам.

Курс «Експерименти з робототехнікою» – це логічне продовження курсу «Робототехніка Mindstorms». Роботи стають складнішими, виконують більше функцій, програмний код ускладнюється. На курсі діти навчаються проводити математичні розрахунки для створення програм, оптимізувати написаний код, швидко знаходити помилки і розуміти принципи роботи електронних приладів у зв'язці з програмами.

Яких результатів досягаємо:

На заняттях курсу учні та учениці навчаться проводити математичні розрахунки для створення програм, оптимізувати написаний код, швидко знаходити помилки. Зрозуміють принципи роботи електронних приладів у зв'язці з програмами. Самостійно створять роботизовані механізми під конкретні задачі. Навчаться працювати в середовищі Mindstorms EV3 Software та покращать навички з конструювання. Поглиблять знання з хімічних реакцій (екзотермічної та ендотермічної, дифузія тощо).

Course

Курс «Developer. Web Online»

Вік: 6-11 класи

Тривалість заняття: 2 години

Опис:

Ваш юний винахідник чи юна винахідниця вже цікавляться, як створити власний сайт, який будуть відвідувати мільйони користувачів? Курс «Developer. Web-програмування» допоможе дитині знайти своє місце в обширному світі ІТ та отримати hard skill для майбутньої професії. У фокусі навчання – веб-технології. Діти вивчають основи HTML, CSS та JavaScript. Саме ця база дозволить дітям легко та цікаво вивчати текстові мови програмування та навчитись структурувати власні ІТ-проекти. На першому занятті з курсу учні та учениці складають тест. Це є обов'язковим для того, аби підібрати групу з однаковим рівнем успішності. Щоб студенти могли працювати з більш-менш однаковою швидкістю і отримали максимум знань із курсу.

Яких результатів досягаємо:

На заняттях курсу учні та учениці навчаться створювати веб-сайти за допомогою html, css, конструкторів сайтів. Отримають базові навички у програмуванні та зможуть знаходити помилки в коді. Розвинуть алгоритмічне мислення, швидкодрук, вміння працювати з кодом та самостійно знаходити рішення. Створять перші матеріали для свого портфоліо.